Finálový závod ČT Author cup 2023 uzavřel sezónu!!

Karla Löffelmann nejrychlejší žena !!!

Česká spořitelna - Accolade nejlepší tým !!!

Marek Rauchfuss největší smolař !!!

Sezóna ukončena a finále obstaral legendární ČT Author cup. Na startu přes 2 tis. startujících v extrémní počasí. Finále se nám povedlo tak na 50% tvrdý souboj na trati svedla Karla, která o vítězství musela bojovat a v cíli byla opravdu vyndaná. Její vítězství bylo pro ní tečkou za úspěšnou sezónou, kdy začala ochutnávat maratónské závody. Pro tým je obrovským přínosem a v sezóně 2024 bude opět patřit mezi opory týmu.
Oříšek byl závod mužů. Pravidla a volný přístup pořadatelů dovolují startovat na gravelu i klasickém horském kole. Závod vede převážně po panelech a zpevněných šotolinách. V některých momentech bylo velice těžké odolat rychlejšímu gravelu. Kluci si závod vzali do svých rukou a opravdu se obětovali pro leadera Marka Rauchfusse. Připravit Markovi pozici do závěrečných metrů se povedlo na jedničku. Marek využil pozici a do posledních metrů získal nepatrný náskok. Bohužel se při nástupu nepodařilo ustát ránu terénu do zadního kola a spadnutý řetěz z první pozice byl jen třetí místo v cíli. Smůla ke sportu patří a radost nám vrátila zpráva o vítězství v týmové soutěži. Skvělá tečka za povedenou sezónou!!!!